GameHonor olarak aktivitelerimize www.gamehonor.com web sayfası adı altında 2008 yılında başladık. Amacımız: Türkiye’de çok zayıf olan DoTA camiasını genişletmek ve Türk DoTA platformuna katkıda bulunmaktı. İlerleyen tarihlerde çeşitli oyun platformlarında da hizmet veren topluluğumuz her geçen gün genişlemekte ve bünyesindeki oyuncu sayısını arttırmaktadır. Bu web sayfası genel web sayfamızdan farklı olarak sadece World of Warcraft oyun platformunda zaman harcayan oyunculara hizmet verebilmek adına tasarlanmıştır.

GameHonor olarak World of Warcraft platformundaki temelimizi Legion paketinin “Nighthold” döneminde attığımızı söyleyebiliriz.Alliance tutkunu birbiriyle oynamaktan keyif alan ve oyunun sunabildiği maksimum seviyede zorluklarla mücadele etmeyi kendine hedef almış bir ekibiz.

Guild oyuncularımızın yaş ortalaması 27-28 mertebesinde olup, çoğu oyuncumuz iş güç peşinde koşan veya okuduğu üniversitelerin son yıllarının tadını çıkaran insanlardır. Guild yani topluluk olarak Legion paketi ile beraber raid yapmaya başlamamıza karşın, aramızda raid geçmişleri Vanilla & The Burning Crusade gibi çok daha eski dönemlere dayanan, zamanının iyi guildlerinde yer almış birçok arkadaşımız bulunmaktadır.

World of Warcraft camiasındaki Türk oyuncuların ve Türk guild’lerinin genel yapısında bulunan başlıca sorunların farkında olan, bu sorunları ekarte etmek adına oldukça çaba sarf eden bir ekibiz. Gün itibariyle de bunun meyvelerini topluyoruz. Tüm guild üyelerinin birbirlerine sevgi ve saygı çerçevesi içerisinde olduğu, karşılıklı sohbetlerinde esprinin de eleştirinin de dozunu iyi ayarlamayı başarabilen, dramadan uzak ve en önemlisi de her konuda adil bir guildiz. Örnek olarak bizim guildimizde raid yapmak isteyen bir oyuncunun gerek yönetim kadrosuyla olsun, gerek diğer oyuncularla olsun; arkadaşlık, akrabalık veya herhangi bir yakınlığının raid kadrosunda yer almasında herhangi bir yardımı olamaz!

Biz: Raid’i sadece oyunun bir parçası olarak değil aynı zamanda akşam mesaisi olarak da görüyoruz ve bu bağlamda herkesin işini hakkıyla yapması gerektiğine inanıyoruz ve işini iyi yapan herkes GameHonor’dan hakkını fazlasıyla alır. (Bugüne kadar bünyemizde bulunmuş veya belli bir süre vakit geçirmiş bir kişi yoktur ki ben hakkımı alamadım desin.)

Raid kadrosuna kısaca dönecek olursak; mythic progress ve arkadaşlık aynı anda yürümez. Öncelikle herkesin bu bilince sahip olması ve bu çerçevede hareket etmesini bekliyoruz.Gerektğinde sosyal hayatınızı da raide göre planlamanız gerekebilir buna ek olarak bir arkadaşınız raide katılamadığı veya loot alamadığı için sizinle arası bozulabiliyorsa aranızda sadece oyun bazlı bir çıkar ilişkisi bulunuyor demektir, biz bunu GameHonor’da kabul etmiyoruz! Önemli olan topluluğun bir adım daha ileri gitmesidir, bunun için hepimiz fedakarlık yapmak zorunda kaldığımız süreçlerle yüzleşebiliriz ve bu bağlamda tüm oyuncularımız üstüne düşeni seve seve yapacaktır. Aynı paydada birleşmiş müşterek kaidelerle sınanmış bir ekipten de aksi beklenemez!